Den geologie s GeoLovci – Virtuální procházka po Ještědském hřbetu

| Aktuality

Zveme Vás na akci v rámci dne geologie, na níž se bude podílet i naše pracoviště.

Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě, Geopark Ralsko a Technická univerzita v Liberci pořádají při příležitosti Světového dne geologie virtuální procházku. Den geologů se ve světě slaví první dubnovou neděli, ale my si tento významný den připomeneme v úterý 6. 4. 2021 od 18 hod. imaginární exkurzí po Ještědském hřbetu. Hned na začátku naší cesty Vám představíme, kdo jsou GeoLovci a co všechno dělají. Pak virtuálně vyrazíme na připravená stanoviště z vrcholu Ještědu, přes Pláně pod Ještědem až po Semerink.

Provázet vás budou Veronika Ličaverová, DiS. a geologové Petr Mužák a doc. RNDr. Kamil Zágoršek, Ph.D. Sraz účastníků na lince https://meet.google.com/omn-bxti-smw v úterý 6. 4. 2021 od 18:00. Těšíme se na Vás!

Akci doporučujeme žákům ZŠ, studentům SŠ, VŠ a víceletých gymnázií i široké veřejnosti. Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz

Přihlášení je možné pouze přes uvedené linky, pro bližší informace kontaktujte lektorku Veroniku Ličaverovou, DiS. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 774 825 089)