Aktuality pro studenty katedry geografie

Minimální počet kreditů pro první semestr studia

Print
There are no translations available.

infoDůležitá informace pro studenty PRVNÍHO ročníku. Podle opatření děkana FP TUL  3/2017 ze dne 29. 9. 2017 

 minimální počet kreditů pro první semestr studia (pro postup ze ZS do LS v prvním ročníku ) byl zvýšen na 15.

Nový studijní a zkušební řád TUL (ze dne 5.8.2016)

Print
There are no translations available.

logo TULDne 5.8.2016 vešel v platnost nový studijní a zkušební řád TUL. Prosím věnujte mu svou pozornost. Více naleznete v sekci "Pro studenty - Studijní a zkušební řád"

ERASMUS -last minute

Print
There are no translations available.

escolas e institutosVyskytla se dodatečná možnost přihlásit se na Erasmus pobyt v letním semestru 2016/2017 na Universidade do Minho v Portugalsku, se kterou má naše katedra uzavřenou smlouvu v oboru geografie. V případě Vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte, prosím, urychleně fakultní Erasmus koordinátorku, dr. Danielu Bímovou na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Závazná pravidla pro citace v BP/DP

Print
There are no translations available.

Pro autory závěrečných prací (bakalářských a diplomových) je určen nový elektronický kurz na fakulním Moodle. Obsahuje jak formální požadavky na strukturu závěrečné práce, tak podrobné návody pro citace zdrojů použitých v práci. Návody jsou připravené tak, aby se daly snadno stáhnout a vytisknout. Pro autory závěrečných prací obhajovaných v letních termínech 2012 a dále jsou citační pravidla uvedená v kurzu závazná.

Více na Průvodce studenta FP tvorbou závěrečné práce (Moodle kurz)