Aktuality pro studenty katedry geografie

Nový studijní a zkušební řád TUL (ze dne 5.8.2016)

logo TULDne 5.8.2016 vešel v platnost nový studijní a zkušební řád TUL. Prosím věnujte mu svou pozornost. Více naleznete v sekci "Pro studenty - Studijní a zkušební řád"

ERASMUS -last minute

escolas e institutosVyskytla se dodatečná možnost přihlásit se na Erasmus pobyt v letním semestru 2016/2017 na Universidade do Minho v Portugalsku, se kterou má naše katedra uzavřenou smlouvu v oboru geografie. V případě Vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte, prosím, urychleně fakultní Erasmus koordinátorku, dr. Danielu Bímovou na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Závazná pravidla pro citace v BP/DP

Pro autory závěrečných prací (bakalářských a diplomových) je určen nový elektronický kurz na fakulním Moodle. Obsahuje jak formální požadavky na strukturu závěrečné práce, tak podrobné návody pro citace zdrojů použitých v práci. Návody jsou připravené tak, aby se daly snadno stáhnout a vytisknout. Pro autory závěrečných prací obhajovaných v letních termínech 2012 a dále jsou citační pravidla uvedená v kurzu závazná.

Více na Průvodce studenta FP tvorbou závěrečné práce (Moodle kurz)